€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka pakowanie karmy Niemcy praca od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2015 03:15

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu karmy dla zwierząt na taśmie. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w fabryce bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą w fabryce na produkcji przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Pracownik będzie stojąc przy taśmie zdejmuje gotowe opakowania z taśmy, kontroluje ich jakość i układa w opakowaniach zbiorczych po 10 paczek. Następnie zbiorcze paczki należy zafoliować.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji
  • konieczne jest wykonywanie prac zgodnie z BHP
  • brak nałogów
  • wytrzymałość kondycyjna
  • spostrzegawczość
  • chęć nauki nowych rzeczy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość skorzystania z pokoju w mieszkaniu socjalnym
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w pierwszych dniach
  • zapewnione pełne szkolenie wprowadzające z zasad BHP, obsługi maszyn produkcyjnych oraz zasad funkcjonowania firmy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Pakowanie karmy dla zwierząt, Stuttgart”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 468551862feb2342

4 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka pakowanie karmy Niemcy praca od zaraz Stuttgart”

  1. dawid1996 na 31 marca 2015 @ 20:33

    jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 731437733 wyjazd nawet zaraz

  2. Witam nazywam sie Marcin mam 27 lat jestem zainteresowany praca posiadam meldunek w niemczech Tel.796-469-923

  3. Witam jestem zainteresowany oferta pracy czekam na kontakt moj nr.785513537

  4. Grzegorz0810 na 15 kwietnia 2015 @ 08:27

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mój nr.696848051