€ 1700 netto +zakwaterowanie

Bez znajomości języka pakowanie leków od zaraz praca Niemcy w Lipsku 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2020 01:44

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem przy pakowaniu leków. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca przy pakowaniu i przepakowywaniu leków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie pudełek kartonowych i wkładanie do środka blistrów lub słoiczków, zamykanie oraz odkładanie do pudełek zbiorczych
  • dbanie o wysoką jakość i estetyczny wygląd

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność, szybkość, zwinność
  • wysoka motywacja, sumienność, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia środki bezpieczeństwa oraz dobrze przygotowane stanowisko pracy
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu pracowniczym
  • opiekę na miejscu oraz wsparcie kadrowe, organizacyjne i administracyjne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2020, Lipsk”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-od-zaraz-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 8815fbcdd5ebd871

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.