€ 10,88/h

Bez znajomości języka pakowanie pierników praca Niemcy od zaraz Norymberga 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2022 01:07

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Norymbergi od zaraz przy pakowaniu pierników. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz pierników

Miasto: Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,88 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmować się będzie pakowaniem, pracą na produkcji i przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pełna samodzielność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla najlepszych i osób które się sprawdzą opcja podjęcia zatrudnienia na stałe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie w komfortowym dwuosobowym pokoju
  • atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych , płatne dni świąteczne
  • opcja pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia
  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

+ 48 77 446 24 00

+ 48 32 712 39 90

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pakowanie-produkcja-piernikow-CID4-IDPOQz5.html

ID ogłoszenia: 87562d416883e45d