€ od 9,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka pakowanie sera dla par ogłoszenie pracy w Niemczech Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:49

Poszukujemy pracowników do pakowania sera żółtego przy taśmie produkcyjnej w fabryce z Essen. Oferta pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz sera

Wynagrodzenie: przez okres próbny trwający miesiące 9,80 euro, później podwyżka do 10,80 euro brutto za godzinę

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Zakres zadań:

  • układanie plastrów sera żółtego na tackach
  • paczkowanie tacek
  • ważenie i etykietowanie
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej z uwzględnieniem najsurowszych zasad BHP

Oczekiwania:

  • chęć zatrudnienia na stałe
  • optymizm
  • pracowitość, wydajność, odpowiedzialność
  • aktualna książeczka wydana przez sanepid do pracy z żywnością
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech skierowaną dla par
  • wsparcie w zorganizowania zamieszkania w Essen i przez pierwsze 3 miesiące częściowe pokrycie kosztów wynajmu
  • odzież służbowa
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • 3 miesięczny okres próbny
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • pracę w systemie dwu zmianowym

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie sera dla par, Essen” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-sera-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 696577d252d3be10

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka pakowanie sera dla par ogłoszenie pracy w Niemczech Essen”

  1. Sylwia987 na 15 lipca 2016 @ 18:58

    Jestem zaineresowna wraz z chłopakiem proszę o kontakt 781351171