€ 1900-2700/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz na magazynie RTV Ulm 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:45

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Ulm dla par również bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Zarobki: 1900 do 2700 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie zamówień detalicznych oraz hurtowych
  • kompletowanie towarów na palety, zabezpieczanie oraz wysyłka
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentach
  • współpraca z innymi działami
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 450 euro od pary
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres próbny z opcją podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • atrakcyjne premie świąteczne
  • wysokie wynagrodzenie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pomoc rezydenta Polaka
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu i dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-ulm/

ID ogłoszenia: 3315d66cc4070881

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz na magazynie RTV Ulm 2019”

  1. Jestesmy zajnteresowani z partnerka + 48791770051