€ 12,50/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par pakowanie keczupów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2019 01:51

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Drezna na produkcji przy pakowaniu keczupów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy w nowoczesnej fabryce keczupów oraz innych wyrobów pomidorowych – sosów, koncentratów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości artykułów gotowych, nadzór nad procesami produkcyjnymi, obsługa urządzeń, pakowanie, etykietowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdyscyplinowanie, sumienność, samodzielność
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie, koszt od osoby to 200 euro miesięcznie
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalną, niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 6385dfa7a0590f87

9 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Niemcy dla par pakowanie keczupów od zaraz Drezno”

  1. jestem zainteresowany, prosze o kontakt +48 603 547 069

  2. Patrycja902 na 20 grudnia 2019 @ 19:52

    jestem bardzo zainteresowana , proszę o kontakt +48 733 490 393

  3. zgłaszam swoją kandydaturę na powyższe stanowisko pracy. Mój kontakt mail. ebolikowska@gmail.com, tel. kom.48 791072327

    Z poważaniem
    Bolikowska

  4. Zgłaszam moją kandydaturę na oferowane stanowisko pracy. Mój adres mail: marek567@autograf.pl telef.: 739000648
    Z poważaniem MarekRutkowski

  5. Proszę o kontakt email ciosekhanna2@gmail.com Nr tel 728762469 Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy Mam doświadczenie w pracy na produkcji Pozdrawiam Z poważaniem Ciosek Hanna

  6. Witam jestem zainteresowana praca od zaraz tel 48 530729317 e-mail dorotanapierala3210@wp.pl pilne pozdrawiam Dorota

  7. Artur.Saar na 14 stycznia 2020 @ 20:56

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą
    Proszę o kontakt telefoniczny
    Tel.+4915171494354
    Pozdrawiam Artur

  8. Witam serdecznie.! z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą,prosimy o kontakt telefoniczny: Grzegorz: 516-521-037 Ewelina: 503-964-620. Pozdrawiam

  9. Witam
    Jestem zainteresowana. Dwie osoby.
    Kontakt e.k-g@wp.pl
    Tel. 508250968
    Pozdrawiam