€ 11,90 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy na budowie przy dociepleniach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 03:43

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy dociepleniach i tynkowaniu. Oferta z Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Zarobki: 11,90 euro brutto na godzinę
Lokalizacje: Kolonia, Wuppertal, Remscheid, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • prace budowane związane z drobnymi naprawami elewacji, montażem dociepleń
  • osoba zatrudniona będzie także odpowiedzialna za tynkowanie ręczne i maszynowe
  • do zadań należeć będzie również rozbiórka budynków

Wymagania:

  • niezbędnym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy przy dociepleniach oraz tynkowaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę na pełen etat
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 11,90 euro brutto na godzinę
  • zamieszkanie w cenie 130 euro – resztę kosztów pokrywa pracodawca
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym oraz przy przygotowaniu odpowiednich dokumentów
  • wparcie koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • niemcy@irkl.pl z dopiskiem w nagłówku: PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-dociepleniach-w-budownictwie-bez-jezyka-koln-i-inne/

ID ogłoszenia: 716589bc2280a5ec

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy na budowie przy dociepleniach Kolonia”

  1. kamil01045 na 8 kwietnia 2017 @ 02:41

    Jestem Zainteresowany proszę o kontakt 724572044 Ogarnięta grupa 3/4 osobowa