€ 10 euro/h

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie komisjonowanie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 marca 2016 03:42

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie do podjęcia od zaraz w charakterze komisjonera. Ogłoszenie z Halle dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Halle (Saale)

Stawka godzinowa: 10 euro na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą na magazynie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kompletowanie zamówień z użyciem skanera
  • praca wymagać będzie obsługi wózka tzw. Ameise

Wymagania:

  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • posiadanie odpowiedniego obuwia ochronnego – butów z blachą z przodu
  • preferowane zgłoszenia od panów
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • przejrzysty system zatrudnienia – niemiecka umowa o pracę
  • wysokie wynagrodzenie z możliwością otrzymania premii za efektywność
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu, koszt miesięczny będzie wahał się ok. 200-250 euro miesięcznie
  • wsparcie z formalnościami
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • jciszek@oldschoolindustries.de

W tytule prosimy wpisać: „Komisjoner Halle”

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/komisjoner-bez-j-niem-od-zaraz-halle,942043.html

ID ogłoszenia: 36256e60c3b363a2

6 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie komisjonowanie od zaraz”

  1. Karol Szef na 14 marca 2016 @ 06:38

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy na tym stanowisku. Mój nr 668810012, email: karollszef@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowany pracą, mam 32 lata i motywację do pracy. Proszę o kontakt 728 939 702

  3. damian71612 na 14 marca 2016 @ 19:38

    Hej jestem zainteresowany ową praca . Proszę o kontakt 723-039-955 , email: damian.pawlowski93@gmail.com

  4. Robert Puszakowski na 16 marca 2016 @ 11:35

    jestem zainteresowany praca oto mój nr tel +48661803045,pracowałem już na magazynie w gls w Niemczech,prosze kontakt

  5. WItam jestem zainteresowany ofertą oto mój numer +48605985742 lub Kontakt na Niemiecki numer : +4915163802480 . Posiadam uprawnienia na wózki widłowe wszystkie .. Proszę o kontakt

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą,3 letnie doswiadczenie w zbieraniu zamówień oraz posiadam uprawniena na wózki widłowe.
    Kontakt +48 695 929 468.