€ 13-16/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z kosmetykami od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2019 04:38

Hurtownia drogeryjna z Hanoweru oferuje zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na magazynie od października 2019 przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2019

Miasto: Hanower, Niemcy

Stawka godzinowa: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie z kosmetykami oraz produktami drogeryjnymi
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się wypełnianiem codziennych obowiązków magazyniera – kompletowanie zamówień, rozładunek i rozlokowywanie dostaw, pilnowanie ładu, wprowadzanie danych do systemu, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja czasu
  • sumienność, solidność, niezawodność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • płatne zakwaterowanie za 250 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie
  • premie i bonusy do pensji podstawowej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 10/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2885d7e9bbab8ae6

4 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z kosmetykami od zaraz Hanower”

  1. Autodestrucktione na 18 września 2019 @ 10:45

    Jestem zainteresowany, dyspozycyjny do podjecia pracy, tel. 793728042 Grzegorz Brzeziński. gb65801@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowana pracom tel.0048538631649 prosze o kontakt albo e-meil svitlana.tabakova70@gmail.com

  3. obecnie mieszkam w hannoverze i nie potrzebuje zakwaterowania pozdrawiam

  4. Mieszkam w Hannoverze jestem gotowy podjąć prace