€ 1950-2650/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji kosmetyków od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2019 04:46
  • Wygasa: 15 dni, 11 godzin

Oferta pracy w Niemczech skierowana do Polaków również bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia, znajomości języka i posiadanych kwalifikacji

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2019

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w nowoczesnym zakładzie na produkcji kosmetyków eko-naturalnych
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości, obsługą maszyn produkcyjnych oraz ich konserwacją, pakowaniem itp.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, zorganizowanie, samodyscyplina
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 6 tygodni z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – dla par w cenie 450 euro miesięcznie, za pokój jednoosobowy 250 euro miesięcznie od osoby i za miejsce w pokoju wieloosobowym 150 euro miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc przy dopełnianiu formalności

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/a4/11/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8865dbf1bafcacd6

5 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji kosmetyków od zaraz Berlin 2019”

  1. Jestem zainteresowana ,pozdrawiam

  2. Zgłaszam swoją kandydaturę w Państwa firmie. nie długo kończy mi się kontrakt w Niemczech. Mój kontakt telefonu komórkowego +48 791 072 327, mail ebolikowska@gmail.com.

    Z poważaniem
    Elzbieta Bolikowska

  3. Martinek1990 na 13 listopada 2019 @ 11:40

    Witam 2 pary zainteresowane pracą 515434357 lub sylwia.parnicka@vp.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.