€ 8,50 brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji kosmetyków od zaraz dla par Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do lutego 2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:32

Producent kosmetyków z Bielefeld poszukuje pary do pracy w Niemczech przy produkcji kremów. Zatrudnienie od zaraz bez języka niemieckiego na okres listopad – luty 2015. Gwarantujemy wspólne zakwaterowanie!

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bielefeld
Zarobki: 8,50 euro brutto/h (od każdej godziny odliczone 0,80 euro tytułem zakwaterowania)
Liczba wakatów: 6

Obowiązki:
- praca przy odmierzaniu składników do produkcji kremów/balsamów/olejków
- zadania związane z obsługą urządzeń produkcyjnych (po przyuczeniu)
- kontrola jakości, pakowanie i etykietowanie produktów
- inne obowiązki zlecone przez brygadzistę

Wymagania:
- motywacja, chęci, dyspozycyjność
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- sprawność fizyczna
- brak konfliktów z prawem
- umiejętność pracy w szybkim tempie pod presją czasu
- mile widziane doświadczenie w sektorze produkcyjnym lub wykształcenie chemiczne

Oferujemy:
- zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
- niemiecka umowa za pośrednictwem agencji na okres 4 miesięcy
- możliwość przedłużenia kontraktu dla najlepszych pracowników
- pomoc związana z formalnościami na miejscu
- opieka polskiego koordynatora
- dobre warunki mieszkaniowe (wspólne zakwaterowanie dla par)

Pary spełniające podane przez nas wymogi oraz zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o wspólne przesłanie aplikacji najlepiej w języku niemieckim lub ewentualnie angielskim na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: rd/de/059/14

Red-Dot Arbeitsvermittlung
Fischerfeldstraße 8-0
60311 Frankfurt am Main
Red-Dot@worker.com

ID ogłoszenia: 8515448453f10133

10 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji kosmetyków od zaraz dla par Bielefeld”

  1. Witam , Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą . Jesteśmy młodzi i zdolni do pracy .
    Adres e-mail bartes@buziaczek.pl
    telefon 887 836 305

  2. Witam, jestem zainteresowany wraz z kolegą tą ofertą pracy.
    Jesteśmy gotowi zacząć jak najszybciej, jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na wszelkie wyzwania. Potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji.

    Telefon: 880748835 / +4915145797560
    Email: pmiler534@gmail.com

  3. jestem zainteresowana amanda92@onet.pl

  4. jestem zainteresowany pracą tel. 799-337-695

  5. Witam ja wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem. prosimy o kontakt na adtes emeil: sara1115@wp.pl

  6. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane tą ofertą pracy. Mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji i szybko się uczymy

    tel. 663-616-265
    Email : dora1605@interia.eu

  7. Witam. Razem z moją kuzynką jesteśmy zainteresowane ofertą. Jesteśmy energiczne i gotowe do pracy, nie boimy się wyzwań.
    kontakt e-mail : x.e.you.want@gmail.com

  8. Witam serdecznie chciałbym zgłosić się na ochotnika do oferowanej oferty pracy, jeżeli jest ona jeszcze aktualna, krótko o mnie: jestem młodym chłopakiem w wieku 23lat, i bardzo bym chciał spróbować swoich sił w pracy za granicą Polski.
    Również szybko się uczę i łapię nadane mi obowiązki.
    Prosze o jakis kontakt na adres: darek.k358@o2.pl, bym mógł przesłać swoje CV.
    Pozdrawiam.

  9. Witam! Razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy pracowici, szybko się uczymy i gotowi do pracy od zaraz. Proszę o kontakt na e-mail : fidecka.alicja@wp.pl

  10. marzena666 na 4 listopada 2014 @ 12:01

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.Jestem pracowita szybko się uczę
    gotowa do pracy od zaraz.Proszę o kontakt na e-mail :mikita1972@wp.pl

    Pozdrawiam Marzena