€ 1.200-1.400 netto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji napojów od zaraz Stuttgart 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 września 2018 05:34

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka na produkcji napojów. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków na czas określony.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca na produkcji napojów procentowych, polegająca głównie na pakowanie, układaniu i konfekcjonowaniu
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości i dbaniu o ciągłość produkcji
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckie i angielskiego a także posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności/napojów
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet oraz par z własnym autem
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 10 euro brutto na godzinę
  • zatrudnienie w wymiarze 40-54 godzin tygodniowo
  • umowę o pacę tymczasową na czas określony
  • pracodawca zapewnia w pełni legalne zatrudnienie z drukiem A!, ubezpieczeniem dodatkowym, kartą EKUZ
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • wynagrodzenie w wysokości około 1200-1400 euro netto miesięcznie plus dodatki za pracę w nocy +25% i w niedziele +50%

Aplikacja:

Zainteresowanych, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-napojow

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 2225ba804701f035

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji napojów od zaraz Stuttgart 2018”

  1. PROSZĘ O KONTAKT ,JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTĄ PRACY NR: 732777946