€ 1700 brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji opakowań od zaraz Hanower 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2017 04:49

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz do końca roku 2017 na produkcji opakowań kartonowych w Hanowerze. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego, zakwaterowanie zagwarantowane nieodpłatnie przez pracodawcę.

Posada: pracownik produkcyjny

Miasto zatrudnienia: Hanower

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto na miesiąc

Liczba wakatów: dwa

Termin umowy: do końca bieżącego roku

Zadania:

– składanie oraz cięcie kartonowych arkuszy

– klejenie arkuszy w odpowiednio oznaczonych miejsca

– grupowanie produktu w opakowania po 100 sztuk

– obsługa nieskomplikowanych urządzeń produkcyjnych (po odbyciu krótkiego przeszkolenia)

Oczekujemy:

– umiejętność pracy w szybkim tempie, dokładność, sumienność

– atutem będzie doświadczenie lub wykształcenie poligraficzne

– dyspozycyjność do końca grudnia obecnego roku oraz chęć przedłużenia kontraktu

– mile widziane osoby znające język niemiecki nawet w stopniu podstawowym

– szukamy osób bez nałogów gdyż na ternie całego zakładu panuje zakaz palenia

Oferujemy:

– darmowe  zakwaterowanie w komfortowym, wyposażonych mieszkaniu 2-pokojowym  (1 pokój na osobę)

– konkurencyjne zarobki oraz możliwość dorobienia przez nadgodziny i pracę w weekendy

– wsparcie polskiego koordynatora przy kwestiach formalnych

– wynagrodzenie zawsze wypłacane jest terminowo

– agencja nie pobiera żadnych wstępnych opłat od pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja opakowań Hannover

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 1265978ffdac7fef

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji opakowań od zaraz Hanower 2017”

  1. bobek512 na 27 lipca 2017 @ 22:27

    733958154 chec wyjazdu 2 osoby od zaraz