€ 1800 netto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na budowie przy dociepleniach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 05:06

Zatrudnienie w budownictwie przy dociepleniach dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech (Hamburg) od zaraz przy montażu izolacji termicznych.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy dociepleniach – monter izolacji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy (praca również na terenie Belgii)

Pensja: 1800 euro netto pensji podstawowej – do ręki

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy montażu izolacji termicznych na fasadach budynków mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć wyjazdu na dłużej za granicę
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie niemieckiej na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podęcia długotrwałej współpracy
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • przejazdy
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres e-mail:

  • justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: 798056274

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/monter-izolacji-termicznej-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach/

ID ogłoszenia: 6385ace7ad9c78b7