€ 12,50-15,50/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2018 05:13

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla 3 Polaków na produkcji czekolad przy obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolad

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 12,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Start: o zaraz

Zakres obowiązków:

  • pomoc na produkcji wyrobów czekoladowych
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem i dostarczaniem surowców, obsługą urządzeń produkcyjnych, pakowaniem
  • zadaniem będzie również obsługa taśmociągu i wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie
  • elastyczność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę i zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę początkowo na okres próbny
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w sprawach urzędowych
  • rzetelnego pracodawcę i terminowe wypłacanie pensji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • odpłatne zamieszkanie, koszt będzie odciągany z wynagrodzenia, pracownik płaci 150 euro od osoby lub 250 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja czekolad, Hamburg 06/2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 8095b1d1a401557e

6 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady Hamburg”

  1. Bartlmiej.Szymanski na 12 czerwca 2018 @ 10:41

    Proszę o przychylne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

  2. Kasia2305kk na 12 czerwca 2018 @ 17:45

    Czy ogłoszenie nadal aktualna ? JESTEŚMY z koleżanka zainteresowane?

  3. zainteresowana koko.roko@opoczta.pl

  4. agatadziewczyna na 2 lipca 2018 @ 20:26

    Wraz z siostrą jesteśmy studentkami i jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Nr telefonu: +48 733 534 908

  5. dawidvtp na 14 lipca 2018 @ 18:43

    3 Polaków na miejscu w Niemczech. Jesteśmy zainteresowani. Prosiłbym o pilny kontakt 🙂

  6. Dominika94 na 2 września 2019 @ 00:01

    Zainteresowana prosze o kontakt dominika9419@o2.pl