€ 10/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji Höchstadt an der Aisch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Höchstadt an der Aisch
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 04:44
  • Wygasa: 26 dni, 13 godzin

Poszukujemy chętnych również bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji w przetwórni owocowo-warzywnej. Oferta od zaraz z Höchstadt dla Polaków przy myciu, krojeniu składników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Wakaty: 8

Miasto: Höchstadt an der Aisch, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w przetwórstwie owocowo-warzywnym
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie owoców i warzyw – mycie, obieranie, krojenie czy pakowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • energiczność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia jako pomoc kuchenna lub w przetwórstwie owocowo-warzywnym
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • na miejscu możliwość skorzystania z darmowego kursu języka niemieckiego
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie, zorganizowane w 2 osobowych pokojach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło z załączeniem aktualnego CV.