€ 11,50-14/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji napojów w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 05:25
  • Wygasa: 8 dni, 8 godzin

Propozycja aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych

Wynagrodzenie: 11,50 do 14 euro brutto na godzinę, stawka zależna od stopnia znajomości języka oraz doświadczenia

Wakaty: 10

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej zakładu produkującego napoje gazowane oraz izotoniczne, pakowane w plastikowe butelki oraz puszki
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości produktu i zdejmowanie z taśmy
  • do zadań może należeć obsługa maszyn, dbanie o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • jedna osoba z 10 poszukiwanych do pracy, musi komunikatywnie porozumiewać się w języku niemieckim
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy lub 150 euro za miejsce w pokoju 2-3 osobowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • przyjazne zaplecze socjalne
  • praca w nowoczesnej fabryce
  • szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 3685d0f89cb6686f

8 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji napojów w Berlinie”

  1. Jestem zainteresowana pracą . Wysłałam CV
    moj mail lajoa@wp.pl

  2. Tomasz Szybki na 24 czerwca 2019 @ 18:51

    Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą jako grupa dwusoba. Numer +48574365633

  3. Jestem zainteresowany. +48732574259

  4. KonradJawo na 28 czerwca 2019 @ 02:09

    Jestem zainteresowany!! konradswierad@gmail.com

  5. Barbara Kieda na 28 czerwca 2019 @ 16:46

    Witam serdecznie jesteśmy z mężem zainteresowani współpracą z państwa firmą czy mogę prosić o kontakt telefoniczny moj numer telefonu 506999172 i podaje maila do kontaktu z Państwem kiedabarbara@gmail.com .Pozdrawiam

  6. Monika Konarska na 1 lipca 2019 @ 16:54

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani współpracą w państwa firmie jako para . Proszę o kontakt telefoniczny 530 906 745. Pozdrawiam Monika Konarska

  7. Jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy 518351655/ bojko18@wp.pl

  8. MatiMati93 na 4 lipca 2019 @ 22:06

    Witam jestem zainteresowany z dziewczyną państwa oferta prosze o kontakt pod nr. 508699835 bądź e-Mail mateuszwierzimok@interia.pl dziekuje

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.