€ 1886/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 03:56

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie od zaraz w nowoczesnej fabryce z Düsseldorf bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca przy ręcznym montażu zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie, zdobienie, kontrolowanie jakości, pakowanie
  • również pracę polegające na obróbce materiałów
  • utrzymywanie ładu na stanowisku

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność, zaangażowanie, pracowitość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro miesięcznie od pary
  • przyjazne warunki, zgrany zespół
  • dobre wynagrodzenie plus premie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5985d41c21e601e9

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf 2019”

  1. Witamy, jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy kontakt e-mail: tutus1975@wp.pl Jesteśmy parą. Pozdrawiamy

  2. Witam, jestem zainteresowany tą pracą. Proszę o kontakt tel. 0048 535 519 872 lub 004917642063166