€ 11 euro brutto/h + zamieszkanie

Bez znajomości języka praca Niemcy 2017 od zaraz przy pakowaniu perfum Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:38

Oferta aktualnej pracy w Niemczech od maja 2017 dla 5 osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bremen dla Polaków od zaraz przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie dotyczy umowy na 6 tygodni.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Wakaty: 5
Rozpoczęcie: od maja 2017
Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie oraz przepakowywanie flakonów perfum
  • montowanie alarmów antykradzieżowych
  • foliowanie oraz etykietowanie nowych pudełek

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na czas określony 6 tygodni
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • możliwość pracy po godzinach jeżeli będzie taka konieczność

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zamieszkanie za darmo na cały okres trwania umowy
  • pracę na 6 tygodni za pośrednictwem agencji pracy
  • osoby które będą wykonywać pracę rzetelnie będą mogły uczestniczyć w innych projektach realizowanych przez agencję
  • opiekę koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Pakowanie perfum, Bremen”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 14458f8b096f06f3