€ 12,50-14,50/h

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu-dezynfekcji w kinie z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 listopada 2021 01:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji kina. Zatrudnienie w multipleksie z Berlina bez znajomości języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy. Doświadczenie zawodowe niewymagane.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50-14,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie oraz dezynfekcja wszystkich powierzchni multipleksu
  • głównie dbanie o porządek w salach kinowych, toaletach, częściach wspólnych

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność współpracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalne warunki zatrudnienia z opcją podjęcia stałej współpracy
  • satysfakcjonujące zarobki oraz dwie premie w ciągu roku
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 220 euro miesięcznie lub pomoc w szukaniu kwatery do
  • wynajęcia
  • pracę w zgranym zespole
  • pomoc opiekuna polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca listopada 2021. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 827619a2373802ef