€ 12,25/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz pakowanie lodów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2022 01:45

Od zaraz praca w Niemczech dla par pakowaczy przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych. Oferta bez znajomości języka z fabryki w Dreźnie. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • manualna, powtarzalna praca przy pakowaniu lodów
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • pełna samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • środki ochrony osobistej
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • opcja zatrudnienia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę
  • fabryka funkcjonuje w systemie 3 zmianowym
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy na stałe
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • premie uznaniowe
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w kwaterach prywatnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2022, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-drezno-2022/

ID ogłoszenia: 5262f21e17eac8c