€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par-pomocnik na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg im Breisgau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:12

Praca w Niemczech dla par przy pakowaniu i zbieraniu zamówień na magazynie jako pomocnik. Oferta z Fryburga bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie

Lokalizacja: Fryburg Bryzgowijski

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Zadania fizyczne na magazynie przy zbieraniu i pakowaniu towarów.
  • Obowiązkiem będzie pomoc w przygotowaniu i zabezpieczeniu towarów przed wysłaniem.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sprawność fizyczna
  • dbanie o aspekt wizualny

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • w trakcie pracy obecność polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc we wszelkich kwestiach
  • dla chętnych możliwość zorganizowania płatnego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • a.dudzicz@dynamic-zeitarbeit.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/praca-dla-par-magazyn-freiburg,857951.html

ID ogłoszenia: 80254e4987847dbe

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par-pomocnik na magazynie”

  1. Witam, wraz z zona jestesmy chetni do podjecia pracy. Mamy 3-letnie doswiadcznie na podobnym stanowisku. CV juz wysylamy .