€ 13,25/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par przy pakowaniu lodów 2023 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2022 01:32

Zatrudnienie od stycznia 2023 przy pakowaniu lodów w fabryce z Drezna. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od stycznia 2023

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • proste, powtarzalne zadania przy taśmie produkcyjnej fabryki lodów
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie wyrobów
  • zadania wykonywane są manualnie w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • energiczność
  • brak nałogów
  • sumienność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zatrudnienie od stycznia 2023
  • pierwszą umowę o prace na okres próbny
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie na dłużej
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • rzetelne szkolenie pracownicze w języku polskim

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-lodow-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-2023-drezno/

ID ogłoszenia: 2016332dd2eef138