€ 8,20 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech komisjoner na magazynie Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 02:37

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech przy komisjonowaniu książek lub artykułów zwierzęcych. Zatrudnienie w Erfurcie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Erfurt, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,20 euro brutto/h

Liczba wakatów: 50

Start: 29 stycznia 2016

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą na magazynie z książkami lub artykułami zwierzęcymi. Osoba zatrudniona zajmuje się kompletowaniem towaru, pakowaniem i wysyłką. Pracownik odpowiedzialny będzie za współpracę z innymi działami. Do zadań należeć będą inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie
  • pożądane osoby mobilne z własnym samochodem
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zorganizowanie
  • zdolność do pracy zespołowej
  • komunikatywność

Wymagania:

  • wysokie zarobki
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego managera na miejscu
  • zapewnione szkolenia pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • praca do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 512568143bf79885

3 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech komisjoner na magazynie Erfurt”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa oferty pracy Erfurt
    Posiadam własny transport prawo do jazdy kat B+E
    Robert Krahl lat 35 Kędzierzyn-Koźle 609-159-770
    Pozdrawiam

  2. bartek1980S na 4 stycznia 2016 @ 16:25

    witam jestem zainteresowany Państwa ofertą posiadam transport własny uprawnienia na wózki i mieszkam w erfurcie pracowałem w KNV Logistik .Bartłomiej Słowiński lat 35 niekarany tel 015731165654 Pozdrawiam

  3. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049