€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2015 00:01

Oferujemy zatrudnienie w hurtowni z Hamburga na magazynie z kosmetykami. Niemcy praca bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Ogłoszenie dostępne od zaraz.

Start: od zaraz

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Stanowisko magazynowe związane jest ze zbieraniem towarów zgodnie z zamówieniem, pakowaniem oraz przygotowaniem do wysłania.
  • Pracownik będzie zatrudniony na magazynie w hurtowni kosmetyków.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia tej pracy
  • dobre zorganizowanie
  • preferowani kandydaci z doświadczeniem lub bardzo dużą motywacją
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnieniu formalności w celu legalnego podjęcia pracy na miejscu
  • zapewnione zamieszkanie w hotelu robotniczym, koszty leżą po stronie pracownika
  • pełny etat
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • praca w systemie zmianowym
  • wsparcie Polaka – koordynatora projektu

Aplikacja:
Pary spełniające podane przez nas wymogi oraz zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o wspólne przesłanie aplikacji najlepiej w języku niemieckim lub ewentualnie angielskim na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: m/de/012/15

Red-Dot Arbeitsvermittlung
Fischerfeldstraße 8-0
60311 Frankfurt am Main

Red-Dot@worker.com

ID ogłoszenia: 49355805f750ed6e

2 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie od zaraz Hamburg”

  1. sebastiano na 21 czerwca 2015 @ 19:30

    Witam.Jestem zainteresowany . Prosze o kontakt na e-mail sebastiancocyk@onet.pl
    mam doswiadczenie w pracy na magazynie oraz w fabryce z kosmetykami boots (UK)

  2. Marcin199651 na 28 czerwca 2015 @ 15:25

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Prosze o kontakt 539181126. Pozdrawiam