€ 9,50 Euro/ brutto/godz.

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie od zaraz Kolonia przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Kolonii
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesiecy z mozliwosci przedluzenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2017 04:09

Agencja personalna dla klienta z okolic Kolonii poszukuje kandydatów bez znajomości języka do pracy  w Niemczech na magazynie. Oferta od zaraz przy komisjonowaniu towaru, zbieraniu zamówień z pomocą skanera.

Firma Olympia Personaldienstleistungen ze Stuttgartu poszukuje dla swojego klienta, centrum logistycznego sklepow budowlanych w okolicach Kolonii, pracownikow magazynu bez znajomosci j. niemieckiego.

OPIS STANOWISKA:

– komisjonowanie towaru za pomoca skanera recznego
– obsluga paleciaka elektrycznego z platforma dla kierowcy
– praca dwuzmianowa

WYMAGANIA:

– doswiadcznie w pracy na magazynie
– znajomosc j. niemieckiego nie jest wymagana
– chec do pracy
– sumiennosc

OFERUJEMY:

– niemiecka umowa o prace na pelny etat
– wszystkie swiadczenia socjalne oplacane w Niemczech
– meldunek
– PREMIA za produktywnosc
– transport do pracy na koszt firmy
– opieka koordynatora
– praca dlugoterminowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie Cv w j. polskim lub niemieckim na adres: d.smetek@olympiagroup.de lub kontakt telefoniczny pod numertem: 0049 711 54 99 88 15

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dodanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 305592d5be172391