€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie spożywczym Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 października 2014 02:28

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z artykułami spożywczymi przy zbieraniu i pakowaniu towarów. Ogłoszenie z Lipska dostępne od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Lipsk

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zostanie zatrudniony do prac fizycznych na magazynie z artykułami spożywczymi.
  • Obowiązkiem pracownika będzie pakowanie i przepakowanie towarów.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Lipsku od zaraz
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego
  • własny samochód i możliwość przyjechania nim do pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy magazyniera jest wymagane

Oferta:

  • praca na podstawie legalnej umowy o pracę
  • dobre zarobki
  • zorganizowane przez firmę zatrudniająca zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.
Aplikować możecie Państwo poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-z-autem-lipsk,oferta,3615393

ID ogłoszenia: 62954404ff710d6f

8 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie spożywczym Lipsk”

  1. Witam, Jestem zdecydowany natychmiast podjąć w/w pracę. Spełniam wszystkie wymagane kryteria.
    z poważaniem Piotr Kulejewski
    mobli de.: +49 15215168869, mobil pl.; +48 797458079, piotr.com@gmail.com

  2. witam.jestem zdecydowana natychmiast wyjechac do pracy
    Anna 0048 667988459

  3. witam.jestem zdecydowana natychmiast wyjechac do pracy
    anusia30@o2.pl

  4. Witam jestem gotowy podjąć prace od zaraz. Mam 20 lat, własne auto, prawo jazdy.
    Paweł Maciejewski tel: 570048513 / 667487262 e-mail: ciupy14@o2.pl

  5. Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani. Posiadamy wlasne auto. Prosze o kontakt email szmajchel177@gmail.com badz tel 00491638084211

  6. emila_krzeminska na 23 października 2014 @ 15:31

    Witam,
    jestem zainteresowany podjęciem tej pracy.
    Spełniam wszelkie wymagania.
    Posiadam własny samochód, kat. B, długoletnie doświadczenie z kierownicą.
    Proszę o kontakt:
    leszek,krzeminski@interia.pl
    +48 501 45 21 21

  7. Witam jestem wraz z chlopakiem zainteresowani ofertą pracy Panstwa spelniamy wszystkie kryteria Panstwa jestesmy gotowi na wyjzd w tej chwili wlasnym samochodem o to nr do mnie mam nadzieje ze Panswto sie odezwa 🙂 Pozdrawiam
    Magdalena 511 036 386 email madziaa151993@gmail.com

  8. mariola holody na 28 października 2014 @ 11:56

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany taka pracą, spełniam wszystkie kryteria i posiadam samochód.Proszę o kontakt tel. 692 782648 email mariola.h.b4@o2.pl. Pozdrawiam.