€ 9,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji AGD dla par Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 01:59

Oferujemy pracę w Niemczech na produkcji pralek i zmywarek. Zatrudnienie w fabryce z Bremen od stycznia 2016 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Bremen, Niemcy

Start: od stycznia 2016 lub opcja od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w fabryce na produkcji przy montażu pralek oraz zmywarek. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace montażowe na jednym z kilku etapów produkcyjnych.

Wymagamy:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • zręczność
  • sprawność fizyczna

Oferta:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • udział w bezpłatnym procesie rekrutacyjnym
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz lub od nowego roku 2016
  • pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Beschaftigung@germanymail.com
„Produkcja dużego AGD od zaraz dla par, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-produkcja-dla-par-montaz-agd-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 256566871f64afff

5 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji AGD dla par Bremen”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy, posiadam niezbędne doświadczenie w tej branży.
    mój tel. kontaktowy: 602 116 598

  2. witam jestem zainteresowany pracą kontakt 504027217 mail tomaszgrzebinoga@o2.pl

  3. Witam mam 3 osoby chętne do podjęcia pracy szybko się uczymy i duże chęci mamy do dyspozycji własny samochód proszę o kontakt 734198651 e-mail:renata. @onet.com.pl

  4. Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną wasza ofertą pracy. Bylibyśmy wdzięczni gdybyśmy mogli pracować w waszej firmie, możemy podjąć prace od stycznia 2016. Jesteśmy bez nałogów, punktualnymi i uczciwymi ludźmi. Wysłaliśmy do państwa nasze cv i bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

    z poważaniem Rafał i Anna

  5. Witam, wraz z narzeczonym, jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy, jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
    nr.kontaktowy 731-165-911