€ 2150 /mc +mieszkanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2023 na produkcji ciastek od zaraz fabryka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2022 01:00

Z darmowym mieszkaniem od zaraz w Dreźnie ciekawa oferta pracy w Niemczech na produkcji ciastek 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Drezna. Mile widziane osoby z doświadczeniem produkcyjnym.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Drezno

Start: maj/czerwiec 2022

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 2150 brutto miesięcznie +premie

Zadania:

Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z Drezna, który wytwarza znane na całym świecie kruche ciastka. Zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie obsługa urządzeń, przygotowanie składników, ciasta, kontrola jakości wyrobów oraz obowiązki związane z pakowaniem i magazynowaniem gotowych produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na 12 miesięcy począwszy od maja/czerwca 2022
  • preferowane osoby z doświadczeniem i znajomością języka (ale nie jest to warunek konieczny)
  • brak problemów z nałogami
  • badania do celów sanitarnych
  • wykonanie testu w kierunki covid-19 przed przyjazdem lub posiadanie zaświadczenia o przebytym szczepieniu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalne zatrudnienie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • dobre zaplecze socjalne w firmie (szatnia, stołówka, kantyna, prysznice)
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych – całkowicie bezpłatnie przez okres umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja ciastek Drezno 2022, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 1606276f8c34dd99

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.