€ 1950/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2018 na produkcji czekolad od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 września 2018 05:04

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech 2018 na produkcji czekolad wysokiej jakości. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla pracowników bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w dobrym standardzie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zarobki: 1950 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji różnego rodzaju czekolad – z dużą zawartością kakao, nadziewanych, z orzechami itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dostarczanie półproduktów, dbanie o ciągłość produkcji, obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości oraz utrzymywanie czystości na stanowisku

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • aktualna książeczka z sanepidu do pracy z żywnością
  • odpowiedzialność, dokładność, uczciwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby za pokój
  • wypłacanie wynagrodzeń w terminie
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • pracodawca raz na miesiąc przyznaje „gratis” od firmy w postaci określonej liczby wyrobów
  • świetne zaplecze

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pcz/a/09/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 9235b9ea1f781809

5 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech 2018 na produkcji czekolad od zaraz Berlin”

  1. Witam, czy byłaby możliwość rozpoczęcia pracy od 1listopada dla 3 dziewczyn w wieku 20 lat? Pozdrawiam.

  2. Bardzo chętnie podejmę się tej pracy ,mogę zacząć jak najszybciej
    Pozdrawiam
    Władysław Grochulski

  3. Witam, czy byłaby taka możliwość rozpoczęcia pracy od początku października? Wiek 19 lat
    Proszę o kontakt

  4. Witam proszę o pilny kontakt nr. tel.572295201

  5. Katarzynabibo na 26 września 2018 @ 09:12

    Witam . Próbuję wysłać CV na podany adres e-mail lecz nie udaje się . Więc zostawiam w tej wiadomości mój email oraz numer telefonu
    k.lojko80@wp.pl , 609286021 , Kasia

    Mam niemiecką świerzo-wyrobioną niemiecką książeczkę sanepidowską oraz bhp
    Mogę rozpocząć pracę za tydzień.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.