€ 9,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji sałatek Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 03:05

Aktualna oferta pracy w Niemczech dotycząca zatrudnienia na produkcji sałatek owocowych oraz warzywnych. Ogłoszenie ze Schwalmtal bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miasto zatrudnienia: Schwalmtal, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania produkcyjne związane z przygotowywaniem sałatek warzywnych oraz owocowych
  • obowiązkiem będzie maszynowe a także ręczne krojenie i obieranie produktów
  • osoba zatrudniona będzie przeprowadzała jakość oraz dbała o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji – dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w branży spożywczej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • gotowość do odbycia szkolenia przeprowadzanego przez niemiecki sanepid, koszt 30 euro
  • możliwość regularnych wyjazdów do pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • tymczasową umowę o pracę
  • bardo dobre zarobki
  • zapewnione zamieszkanie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać mailowo wraz z załączeniem aktualnego CV.

  • adres kontaktowy: rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-id748729.html

ID ogłoszenia: 7995980e462cc0a2