€ 2250/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 03:36
  • Wygasa: 10 dni, 15 godzin

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Propozycja skierowana jest również dla par.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz montaż elementów wykonanych z tworzyw sztucznych
  • praca na różnym etapie produkcji – w zależności od przydzielenia
  • po odpowiednim szkoleniu do zadań należeć może także obsługa maszyn produkcyjnych
  • niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • przykładanie się, skrupulatność
  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • urlop
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • dla chętnych płatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 500 euro od pary

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-zabawek-w-fabryce-z-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1745f4ebb296ff04

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf 2020”

  1. Jestem powaznie zainteresowany oferta. Proszę o kontakt +48501125034

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.