€ od 11,50/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej Bonn 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2022 02:20

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w Bonn z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Zarobki: od 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na kuchni w restauracji kuchni międzynarodowej
  • do zadań należeć będzie wspieranie kucharzy – przygotowywanie składników, obieranie warzyw, krojenie, szatkowanie, wstępna obróbka termiczna, obsługiwanie urządzeń, prace porządkowe itp.

Oczekiwania:

  • chęć do nauki nowych rzeczy
  • wysoka motywacja i przykładanie się do powierzonych zadań
  • przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • wielozadaniowość
  • preferowane zgłoszenia od osób z wykształceniem gastronomicznym

Zapewniamy:

  • na miejscu: bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie początkowo na umowę o pracę na czas określony z opcją zmiany na stałą dla najlepszych
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 04/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2526242d4e731280