€ 1550+zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2022 01:34

Restauracja z Düsseldorfu poszukuje od zaraz pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka dla chętnych z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1550 euro miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • samodzielne przygotowanie stanowiska pracy oraz dbanie o porządek
  • praca z użyciem środków chemicznych oraz sprzętów kuchennych
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie składników, praca na zmywaku, sprzątanie itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodyscyplina
  • zdolność do pracy pod presją
  • energiczność
  • zdolność do wydajnej współpracy
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego i przyswojenia listy zwrotów jeszcze przed wyjazdem do pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Oczekujemy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu – również przy sprawach urzędowych
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • za darmo zorganizowane pełne wyżywienie
  • niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny, później dla najlepszych opcja przedłużenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • liczne szkolenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 10/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 63563304e2d477fd