€ 1900/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2019 17:18

Propozycja zatrudnienia w Berlinie na magazynie hurtowni ze słodyczami bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze słodyczami

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie ze słodyczami jako komisjoner
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie towarów zgodnie z listą, obsługa skanera ręcznego i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • aktualizowanie bazy danych, obsługa dostaw i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie również dla par
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary
  • pełne wsparcie koordynatora w pierwszych dniach
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: magazyn-ze-słodyczami/03/19, należy przesłać wraz z dokumentami aplikacyjnymi – CV, aktualny numer telefonu, imię, nazwisko, dostępność itp, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-ze-slodyczami-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 4615c93967ce5e5d

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie słodyczy Berlin”

  1. Arek1965 na 22 marca 2019 @ 11:49

    jesteśmy zainteresowani pracą małżeństwo
    +48 517192705

  2. Beny 2311 na 30 marca 2019 @ 09:31

    Witam serdecznie chcialbym potwierdzić gotowość do pracy. Proszę o kontakt 504570991