€ 12/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2019 od zaraz na magazynie zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 03:12

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie 2019 w Poczdamie od zaraz dla komisjonerów bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Poczdam, Niemcy

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z zabawkami w roli komisjonera
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie komisjonowanie, kompletowanie zamówień, pakowanie, wysyłka
  • pracownik będzie dbał o porządek, rozładowywał dostawy, pilnował dokumentacji i wykonywał inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • samodzielność, staranność, pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • pracowitość
  • wielozadaniowość
  • wysoka motywacja

Oferujemy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • dobre szkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz przy sprawach formalnych
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym + możliwość pracy na nadgodziny, płatne +25% stawki podstawowej
  • opieka rezydenta Polaka
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • niemiecką umowę z ubezpieczeniem
  • bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 4575d59badac116c

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech 2019 od zaraz na magazynie zabawek Poczdam”

  1. Jestem gotowa do podjęcia pracy w magazynie zabawek w każdej chwili. Mój kontrakt kończy się w Anglii 23.08.2019r.
    Tel.kontaktowy
    48 791 072 327

    Z poważaniem
    Bolikowska

  2. desperathc na 23 sierpnia 2019 @ 11:45

    Jestem gotów podjąć pracę w magazynie zabawek. CV przesłałem na mail.
    Tel. kontaktowy 48 518 610 886