€ 1500 euro/mc brutto + zamieszkanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja czekolady Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 02:18

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji czekolad. Zatrudnienie w fabryce z siedzibą w Bremen dla osób bez znajomości języka. Na miejscu czeka zakwaterowanie, zorganizowane bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro miesięcznie brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie nadzienia do czekolad o różnych smakach
  • skrupulatne odmierzanie składników
  • kontrolowanie procesów produkcyjnych
  • pakowanie gotowych czekolad
  • niektóre zadania mogą być wykonywane z użyciem maszyn produkcyjnych
  • inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie badań ze stacji sanitarno epidemiologicznej do pracy z żywnością
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • zapewnione środki ochronne – płyny dezynfekcyjne, rękawiczki, maseczki, itp
  • zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Niemcy praca na produkcji czekolady, Bremen” na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-czekolady-bez-jezyka-w-fabryce-z-bremen/

ID ogłoszenia: 19057210cdf80ae1

3 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja czekolady Bremen”

  1. Witam , jestem gotowa do podjecia pracy.Mam doswiadczenie w pracy na produkcji,takze spozywczej,pracowalam przy produkcji piernikow i czekolady. Posiadam aktualna ksiazeczke sanepidowska.Jestem osoba odpowiedzialna,sumienna.Znam podstawy jezyka niemieckiego.Dokumenty aplikacyjne przesle droga meilowa. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby, Z powazaniem ,Ewa., nr tel.781 373 126 .

  2. Alina Tecza na 2 maja 2016 @ 20:37

    Witam!Ja również jestem gotowa do podjęcia pracy.Pracowałam przy produkcji i pakowaniu kosmetyków oraz ciastek w Anglii..Posiadam ważną ksiązeczkę zdrowia.Jestem pracowita,sumienna punktualna.Uprzejmie prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.Tel.798477604

  3. Maria Chmura na 6 maja 2016 @ 16:09

    Witam,
    Jestem zainteresowana tą oferta. Posiadam doświadczenie na produkcji. Jestem sumienna i punktualna. Posiadam ważną książeczkę sanepidowską.Znam podstawy języka niemieckiego. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz.
    Nr.tel.: 512-429-833