€ 1800-2400 brutto miesięcznie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2018 03:54

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce z Hamburga na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1800 do 2400 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • wspieranie wykonywania prac o charakterze pomocniczym
  • głównie pakowanie i obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie prac polegających na kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość rozwoju
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • rzetelność, pracowitość, odpowiedzialność
  • chęć do samorealizacji i rozwoju

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja skorzystania z płatnego zamieszkania, pracodawca oferuje samodzielne pokoje za 250 euro od osoby miesięcznie
  • opieka na początku i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony po pomyślnym odbyciu okresu próbnego

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 265b79848f00f56