€ 1860/mc + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie bakalii Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 05:34

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka w fabryce ze Stuttgartu.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Miasto: Stuttgart

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zarobki: 1860 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej przy pakowaniu żywności
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości i pakowanie produktów
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • duża dokładność, punktualność, zdyscyplinowanie
  • elastyczność, niezawodność
  • wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opieka koordynatora polskojęzycznego
  • możliwość kupowania tanich posiłków na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • solidne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od stycznia 2019, Stuttgart, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3015c48cbec6e66d

10 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie bakalii Stuttgart”

  1. Jesteśmy zainteresowani ofertą – 2 pary, dyspozycyjność od zaraz. Proszę o kontakt +48 796 314 580

  2. witam. zainteresowana jestem bardzo oferta proszę o tel.731188138

  3. Patryk Gawel na 28 stycznia 2019 @ 12:00

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.
    tel. +48720841707
    email. gawelpatryk97@gmail.com

  4. Kasiula1111 na 29 stycznia 2019 @ 13:22

    Witam, Ja z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą prosimy o kontakt czekoladka0980701@gmail.com

  5. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną, proszę o kontakt
    504696238
    ramos159@interia.pl

  6. Witam! Jestem zainteresowana razem z koleżanką, proszę o kontakt ewadombroska@wp.pl

  7. aniunia0606 na 4 lutego 2019 @ 16:00

    Czy oferta jest nadal aktualna prosze o wiadomość aniunia0606@interia.pl

  8. Mirchr1993 na 6 lutego 2019 @ 10:32

    Jestem zainteresowany. Prosze o Kontakt. +49 17674408525

  9. Witam , jestem zainteresowana ogłoszeniem. Proszę o kontakt pod numerem tel +48736417457 badz pod adresem e-mail kuk.ola.01@wp.pl

  10. Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem tutaj załączę numer telefonu proszę o kontakt pozdrawiam +4915145936079
    Dyspozycyjność od zaraz