€ 8,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 01:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza w fabryce czekoladek. Zatrudnienie w Essen od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca manualna w pozycji stojącej, wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej
  • zadania polegają na kontroli jakości oraz pakowaniu

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zapewniony uniform służbowy
  • odpłatne miejsce zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu we wszelkich możliwych kwestiach
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania, pomoc w relokacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com w tytule prosimy wpisać: „Pakowacz czekoladek, Essen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-essen-2016/

ID ogłoszenia: 342569e2adbd829d

5 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek Essen”

  1. Angelika093 na 22 stycznia 2016 @ 16:51

    Witam sa dwie osoby zainteresowane oferta pracy , jesli jest taka mozliwosc prosze o kontakt na podany numer 667280482. Pozdrawiam Angelika

  2. Witam serdecznie! Wyslalam do Panstwa maila jestem zainteresowana oferta pracy.Dyspozycyjna od juz. moj kontakt 04915163720878 lub gmail: judyta66opole@gmail.com pozdrawiam Judyta Jędrzejak

  3. Witam serdecznie sa dwie osoby zainteresowane ta oferta pracy bardzo prosze o kontakt
    +4915216693331 dziekuje Mariusz

  4. jzmanowsla na 1 lutego 2016 @ 08:00

    Witam jestem zajnterosowana jesli jeszcze jest miejsce moj nr 4915127972993 czekam na odpowiedz

  5. Witam jestem zainteresowana praca zostawiam numer 530351528. Pozdrawiam