€ 12 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie kawy Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 października 2016 03:23

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka na stanowisko pakowacza kawy w zestawy promocyjne z kubkiem. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu dla 4 osób.

Stanowisko: Pakowacz zestawów promocyjnych z kawą
Miasto: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pracownicy będą zajmować się pakowaniem promocyjnych zestawów składających się z kawy oraz kubka
  • jest to praca w szybkim tempie przy stole
  • wymagane również samodzielne składanie kartonów, kontrolowanie jakości i foliowanie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dbanie o estetyczne wykonanie prac
  • szybkość, zwinność, zręczność
  • spostrzegawczość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • zdolności adaptacyjne
  • samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie – koszt potrącany z pensji to 200 euro miesięcznie
  • terminowe wypłacanie należności
  • pracę od zaraz na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • przeszkolenie i wdrożenie w zadania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca przy pakowaniu kawy w zestawy prezentowe z kubkiem, Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6375803e356b549f

3 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie kawy Kolonia”

  1. Witam . Jestem zainteresowany tą oferta pracy . Proszę o adres e-mail na jaki mogęprzesłać swoje CV . Dziękuję i pozdrawiam

    • Pracowałem w Niemczech jako szlifierz odlewów żeliwnych oraz jako pomocnik magazyniera artykułów spożywczych . Jestem osobą wolną od nałogów , w pełni zdrowia i z bardzo dobrą kondycja . Potrafię pracować pod presją czasu oraz łatwo nawiązuje kontakty . Jestem zdyscyplinowany i sumienny , wykonuje powierzone mi zadania szybko i starannie . Interesuje mnie praca na dłuższy okres czasu . Jestem osobą nie karaną . Posiadam prawo jazdy kat. A , B , T oraz umiem posługiwać się wózkami widłowymi , wózkami typu ” paleciak ” i wszelkimi pojazdami wolnobieżnymi .

  2. andrzej zalewski na 20 października 2016 @ 18:53

    witam jestem zainteresowany mam doswiadczenie w pracy magazynowej zdobyte w angli
    gdzie obecnie pracuje
    mam doswiadczenie przt maszynach do pakowania i przy zaladunku