€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 października 2020 02:09

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka. Ogłoszenie z fabryki w Kolonii dotyczy pakowania kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: w euro do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • głównie proste i powtarzalne zadania przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie pakowanie produktów kosmetycznych – lakierów, pilniczków, szamponów, kremów
  • wykładanie na linię opakowań i kontrola napełniania produktem
  • przestrzeganie zasad BHP
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • mile widziana aczkolwiek niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową do podjęcia od zaraz
  • pracę dla kobiet bez znajomości języka
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • premie i bonusy oraz system poleceń – dodatek za polecenie pracownika
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez źródło.

Link do aplikacji: https://bit.ly/32WoNvi

źródło:  www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow-praca-dla-pan-bez-znajomosci-jezyka/niemcy-kolonia/15344397

ID ogłoszenia: 5345f956e493cb16