€ 1780-1980/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie przekąsek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 04:50

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu solonych przekąsek w fabryce z Frankfurtu nad Menem. Oferta dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz solonych przekąsek

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Start: od zaraz

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce spożywczej na produkcji przy pakowaniu solonych przekąsek
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • sprawdzoną firmę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • na początek umowę niemiecką na okres 3 miesięcy próbnych
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 180 euro miesięcznie w pokojach 2-3 osobowych
  • osoby chcące trochę prywatności mogą skorzystać z pokoi jednoosobowych za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 12/Frankfurt nad Menem”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 355c043cd84a590