€ 1450 euro brutto miesięcznie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie wędliny Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 listopada 2015 03:38

Oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na produkcji przy pakowaniu wędlin krojonych. Zatrudnienie w Lipsku do podjęcia od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wędliny krojonej

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie

Zadania:

  • wspieranie prac produkcyjnych w przetwórni mięsnej
  • praca w odpowiedniej odzieży oraz rękawiczkach, czepkach, fartuszkach foliowych i maseczkach
  • obowiązkiem będzie układanie plasterków wędlin zgodnie z wagą na tacki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność w szybkim tempie do wyjazdu
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP
  • schludność, miła aparycja
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy zgodnej ze standardami niemieckimi wraz z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odzież robocza oraz niezbędne środki, takie jak maseczki, rękawiczki jednorazowe
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania w uczciwej cenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie aktualnego CV na adres: ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: pakowaniewedliny01/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-lipsk-pakowanie-wedliny/

ID ogłoszenia: 865643c50e7d827

8 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie wędliny Lipsk”

  1. angelika725 na 12 listopada 2015 @ 12:57

    Witam,wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przedstawioną przez Państwa,oboje jesteśmy pracowici ,uczciwi,energiczni,szybko uczymy się nowych zadań,możemy podjąć pracę od zaraz,proszę o wiadomosć na maila: angelika7836@vp.pl

  2. Marcin 26 lat wraz z 4 osobami jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. Marcin 27 lat wraz z wujkiem jestem zainteresowany ta ofertą pracy. Posiadamy swój własny transport i jesteśmy w stanie zaczać pracę jak najszybciej proszę o kontakt 691409199 lub pocztą franek1988-88@wp.pl

  4. Mariola251181 na 16 listopada 2015 @ 15:21

    Witam wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą proszę o kontakt pod nr tel 503324708 lub mailowo jagodzinska.mariola@gmail.com

  5. Witam,
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. W związku z tym, że nie da się nic wysłać na Państwa maila, proszę o kontakt telefoniczny: 661252656 lub mailowy: kasia_jakubowska93@o2.pl.
    Pozdrawiam

  6. Witam,wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przedstawioną przez Państwa,oboje jesteśmy pracowici ,uczciwi,energiczni,szybko uczymy się nowych zadań,możemy podjąć pracę od zaraz,mamy doswiad

  7. Witam,wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przedstawioną przez Państwa,oboje jesteśmy pracowici ,uczciwi,energiczni,szybko uczymy się nowych zadań,możemy podjąć pracę od zaraz,mamy doswiadczenie na podobnym stanowisku.pracowalem u pana stock majera przy pakowaniu salami. 518873022. Dobrymodel@interia.p.prosze o kontakt

  8. Witam, wraz z chłopakiem jestem zainteresowana ofertą pracy. Jesteśmy osobami dokładnymi, pracowitymi, szybko się uczymy, lubimy pracę w zespole. Pracę możemy zacząć od zaraz.
    Proszę o kontakt 721168044 lub adaslazak89@buziaczek.pl

    Pozdrawiamy