€ 12/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja napojów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 04:50

Poszukujemy od zaraz do zatrudnienia w Düsseldorf na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Praca w Niemczech również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie przydzielony do zadań pomocniczych na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych
  • do zadań należeć będzie dbanie o ciągłość produkcji, obsługiwanie maszyn oraz urządzeń, kontrolowanie jakości oraz przygotowywanie wszystkiego do magazynowania
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie, otwartość
  • bezkonfliktowość
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zarobki zawsze na czas wypłacane w walucie euro
  • opcję rozwoju i podnoszenia kwalifikacji a w późniejszym czasie możliwość awansu
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na cały 2018
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości mailem, na poniższy adres z załączeniem aktualnego CV:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na produkcji napojów, Düsseldorf

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 2815a0c6e3033767

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja napojów Düsseldorf”

  1. Witam, jestem zainteresowany z kolegą, proszę o kontakt: 733-388-358, pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany pracą
    Nr tel. 881713742

  3. prosze o kąntakt 530805992