€ 10,90 euro brutto/h + mieszkanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech pakowanie boczku od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:44
  • Wygasa: 2 dni, 14 godzin

Oferta do podjęcia od zaraz jako pakowacz boczku w zakładzie z Frankfurtu nad Menem. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin krojonych.

Stanowisko: Pakowacz boczku
Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,90 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie boczku na taśmie produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą w specjalnej odzieży oraz zgodnie z zasadami BHP
  • do zadań należeć będzie również przestrzeganie wymagań odnośnie wagi, obsługa maszyny produkcyjnej i kontrola jakości

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu

Zapewniamy:

  • darmowe miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie NNW
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę próbną
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: pakowanie-boczku/07/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-boczku-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 44059669046f0056

2 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech pakowanie boczku od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. agatta.96 na 19 lipca 2017 @ 22:12

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem.
    Proszę o kontakt:+48507369477

  2. Adriana.lip na 20 lipca 2017 @ 11:59

    Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt +48790208538