€ 7,20 brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech produkcja batonów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 00:19

Fabryka wyrobów czekoladowych z Kolonii zatrudni pracowników produkcji bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy produkcji spożywczej. Oferta sezonowa na okres 3-4 miesięcy z bezpłatnym zakwaterowaniem i opieką koordynatora.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kolonia (ok 7 km od miasta)
Zarobki: 7,20 brutto za godzinę (+ darmowe mieszkanie)
Liczba stanowisk: 4

Obowiązki:
Do zadań zaliczać będą się obowiązki takie jak;
– praca przy taśmie
– sortowanie półproduktów
– kontrola jakości
– pakowanie, paletowanie
– obsługa maszyn produkcyjnych i pakujących

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej (minimum rok)
– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
– motywacja do podjęcia pracy tymczasowej
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– mile widziane osoby mówiące po niemiecku (ale nie jest to wymagane)

Oferujemy:
– umowę bezpośrednio w firmie niemieckiej
– bezpłatne zakwaterowanie ok 1,5 km od zakładu pracy
– na miejscu wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– wszystkie formalności po stronie agencji
– nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację

Nr. ref.: pa/040/14

Uwaga! Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przed podpisaniem umowy.

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 6053d55e2492230

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech produkcja batonów Kolonia”

  1. kekol1987 na 15 marca 2016 @ 20:37

    dzien dobry jestem zainteresowany panstwa oferta pracy jesli jest nadal aktualna??? jesli tak bardzo prosze o kontakt pod numer tel 511-026-760

    • ja pier….. 7.20 brutto i jeszcze jest jakies zainteresowanie??!! chyba ci zainteresowani w Polsce spia pod golym niebem….ludzie ogarnijcie sie wrescie ze to oferta frajerska i nie psujcie reputacji polakom

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.