€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu od zaraz Siegelsbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Siegelsbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 00:29

Centrum logistyczne z Siegelsbach zatrudni Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków.

Stanowisko: Pracownik Centrum Logistycznego

Lokalizacja: Siegelsbach

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Opis zadań:

  • Pracownik zatrudniony będzie w dużym Centrum logistycznym.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie kosmetyków.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • duża punktualność i szacunek do pracy oraz przełożonych
  • kultura osobista
  • dbałość o efekt końcowy
  • elastyczność godzinowa
  • pracowitość, rzetelność
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zorganizowane miejsce noclegu
  • bezpłatne miejsca pracy

Aplikacja:

  • Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem telefonu: +49 331 581 71 316
  • Lub mailowo: praca@supplycs.de

Kontakt w języku polskim.

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-niemczech-pakowanie-id263256.html

ID ogłoszenia: 72454bbe909a4582

19 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu od zaraz Siegelsbach”

  1. pilnie poszukuje pracy jestem osobą uczciwa nie karana i pracowita tel.+48721344255

  2. Ja oraz mój chłopak mamy doświadczenie w pracy za granicą, jesteśmy sumienni i dbamy o jakość wykonywanej przez nas pracy,wcześniej pracowaliśmy przy pakowaniu leków więc odpowiadamy państwa wymaganią, bardzo prosimy o kontakt: balicka94@gamil.com nr. tel: 536 131 091

  3. RafalK1975 na 19 stycznia 2015 @ 19:42

    Ja wraz z kolegą mamy spore doświadczenie w pracy przy produkcji w kraju jak i za granicą. Naszym atutem jest solidność, dokładność, sumienność i punktualność oraz zawsze staramy się dążyć do wyznaczonych celów. Powierzone obowiązki wykonujemy ze starannością i należytą dokładnością. Nie posiadamy żadnych nałogów i jesteśmy osobami całkowicie dyspozycyjnymi.
    Kontakt: rafalski.rafal2014@o2.pl
    Telefon: 572 461 730.

  4. Romek34567 na 19 stycznia 2015 @ 20:23

    Rzetelni punktualni ,bez konfliktowi ,gotowi do pracy od zaraz prosimy o kontakt 609 138 739

  5. Ewelina191993 na 19 stycznia 2015 @ 20:30

    Witam
    Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, jesteśmy bardzo dokładni oraz punktualni, bardzo dużą uwagę przywiązujemy do zadowolenia przełożonego.
    Możemy zacząć pracę od zaraz, bardzo prosimy o kontakt drogą mailową: ewelina.jeziorska@opoczta.pl.
    Z góry dziękujemy!

  6. 0411dawid1994 na 20 stycznia 2015 @ 16:05

    Witam, jestem zaintersowany ofertą, co do Państwa oczekiwań to “spełniam” je na pewno.Pozdrawiam. Pozostawiam numer kontaktowy: 512-985-303

  7. Jestesmy Małzenstwem .Poszukujemy pracy przy pakowaniu.
    Pracowaliśmy w Niemczech przez 4 sezony u rolnika zbieraniu ogórków, a takze przy sortowaniu cebuli. .
    Posiadamy prawo jazdy i samochód którym byśmy dojerzdzali do
    pracy .Posiadamy konto bankowe holenderskie,a takze sofi numer.
    Posiadamy oboje książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
    Jestesmy ludzmi pracowitymi, sumienni obowiazkowymi i punktualnymi bez nałogów niekaralni, chcielibysmy razem wyjechac .
    Pozdrawiamy serdecznie.Czekamy na odpowiedz .
    Agnieszka Robert tel.785463317
    E-mail agapatirob@interia.pl

  8. Para 24,25 lat jest gotowa do podjęcia tej pracy.

    Proszę o kontakt na numer 537-021-771

  9. maciek1989 na 21 stycznia 2015 @ 14:10

    Witam, jestem zainteresowany oferta. Mam 25 lat, gotowy do wyjazdu od zaraz, rzetelny punktualny i pracowity ! 667 426 087 . Czekam na kontakt.

  10. witam, jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem proszę o kontakt +48 667200009

  11. malgorzata25 na 22 stycznia 2015 @ 11:06

    Witam serdecznie!!!
    Jestem zainteresowana państwa oferta , pracę podejmę od zaraz .
    787229433

  12. jestem bardzo zainteresowany proszę o kontakt 510453655

  13. Witam, jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane tą ofertą pracy i jesteśmy gotowe podjąć pracę od zaraz. Spełniamy wszystkie wymienione warunki, posiadamy również własne auto więc dojazd do miejsca pracy nie będzie problemem.
    Proszę o kontakt tel: 694 559 654 lub paulak383@gmail.com
    Pozdrawiamy
    Paula i Silvie

  14. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjęcia pracy mamy 19 i 23 lata, nr: 884341669 Teresa

  15. Witam, bardzo chętnie bym wyjechał do tej pracy proszę o kontakt 792101295

  16. witam jestem zainteresowany waszą ofertą mój nr 693553415

  17. Jestem zainteresowany pracą od zaraz, e-mail. kmirob@interia.pl

  18. Andrzej.1a na 29 stycznia 2015 @ 17:17

    Aktualnie przebywam w Speyer. moge podjac prace od zaraz. posiadam auto. 0151 754 576 56

  19. Witam mam doświadczenie w pracy na produkcji obecnie pracuje w firmie Majami gdzie produkujemy wyroby cukiernicze pracowałam również w Collepie gdzie zajmowalismy sie pakowaniem perfum znanych firm jak HUGO BOSS itd a takze innych produktów chemicznych jak odświeżaczy do powietrza ściereczek do kurzu itp jestem osoba pracowita i bardzo szybką .Prosze o kontakt 726-288-734