€ 11,25/h + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2019 03:55

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków oraz biżuterii. Bez znajomości języka zatrudnienie w Kolonii z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 3

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • praca przy taśmociągu przy dokładnej kontroli każdego produktu i pakowaniu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dołączanie do opakowań karty gwarancyjnej, instrukcji obsługi oraz certyfikatu autentyczności

Wymagania:

  • dokładność, odpowiedzialność
  • zręczność
  • wysoka precyzja
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie, sumienność

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny
  • dla pracowników najlepiej wypełniających obowiązki możliwość przedłużenia umowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych mieszkaniach
  • darmowe przejazdy pomiędzy miejscem zakwaterowania a pracą
  • wsparcie koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: ” pz/k/03/19″ wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy przesłać mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns_marzec@fastmail.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-zegarkow-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 2695c76f1040f198

7 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln”

  1. Agnieszka.Bubniak na 28 lutego 2019 @ 18:52

    Jestem zainteresowana z chlopakiem wyjazdem od zaraz. Prosze o kontakt na numer 505601910 lub e-mail aguska1413@onet.pl

  2. wiola1978 na 2 marca 2019 @ 11:59

    Witam
    Jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy.Pracę mogę rozpocząć od razu.
    Proszę o kontakt Wiola 668-372-980. Dokumenty aplikacyjne wysłałam na @.

  3. ZanetaO1338 na 3 marca 2019 @ 12:37

    Jestem zainteresowana pracą. Wyslalam emaila z CV, proszę o kontakt. Żaneta O.

  4. AdrianSolo na 3 marca 2019 @ 20:53

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt na email adriano446@interia.pl.

  5. aniaa1999 na 10 marca 2019 @ 20:09

    Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z chłopakiem.
    Jesteśmy dostępni od zaraz, posiadamy również własny samochód 🙂
    Proszę o kontakt 575131997
    Pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą od zaraz +48 505718845

  7. George27 na 22 marca 2019 @ 17:17

    Witam, wraz z piątką przyjaciół jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt: damgro262@gmail.com

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.