€ 10,90 - 13,25 brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy produkcji kosmetyków od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:54
  • Wygasa: 2 dni, 22 godzin

Fabryka kosmetyków naturalnych z Berlina poszukuje od zaraz pracowników produkcji. Legalna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zagwarantowanym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji / pomocnik

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 10,90 – 13,25 brutto (zależne od doświadczenia i znajomości języka)

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zadania:

Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej, która polega na napełnianiu tubek, słoiczków z kremami, balsamami, emulsjami etc. Zadaniem pracownika będzie dbanie o prawidłowe napełnianie oraz odstawianie pojemniczka na linię produkcyjną, gdzie zostanie on fabrycznie zamknięty. Obowiązkiem osoby zatrudnionej może być również pakowanie gotowych wyrobów schodzących z taśmy produkcyjnej (układanie w kartonach, paletowanie).

Wymagania:

- gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

- poważnej podejście do pracy i wykonywania powierzonych zadań

- mile widziane doświadczenie na produkcji przemysłowej oraz referencje

- chęć do nauki języka niemieckiego

- umiejętność współpracy w grupie

- brak nałogów alkoholowych i nikotynowych

Oferujemy:

- bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące

- umowę na 2 miesiące próbne

- po tym terminie bezterminowa umowa o pracę oraz podwyżka wynagrodzenia

- pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z rekrutacją

- zapewniamy (bezpłatnie) pomoc przy wszystkich formalnościach na miejscu

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:
zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kosmetyki Berlin 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 904596bcc46a52fa

4 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech przy produkcji kosmetyków od zaraz w Berlinie”

  1. agatax962 na 19 lipca 2017 @ 12:16

    Witam,

    jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, mój nr kontaktowy to : +48 694826570.

    Agata Z.

  2. agatta.96 na 20 lipca 2017 @ 08:21

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem.
    Proszę o kontakt:+48507369477

  3. Rydzard1990 na 21 lipca 2017 @ 07:37

    Witam jestem zainteresowany oferta i mogę podjąc pracę od zaraz tel: 698-438-042

  4. Piotrek91 na 22 lipca 2017 @ 20:14

    witam jestem zainterosowany oferta prosze o kontakt 511802322